FloorpanLogo

3 Boyutlu Zemin Kaplama Modelleri

3 Boyutlu Zemin Kaplama Modelleri
3 Boyutlu Zemin Kaplama Modelleri

Zemin kaplamada yepyeni desenler ve renkler beğeniye sunuldu. Parke modellerine kazandırılan yeni desen ve renkler sayesinde artık dileyen herkes yaşam alanlarını istediği renge bürüyebiliyor. Hatta artık 3 boyutlu zemin kaplama modelleri de kullanıma sunuldu. Muazzam bir duruşa sahip olan tasarım seçeneklerini incelediğinizde siz de karar vermekte zorlanacaksınız.

Yaşam alanlarının zemininde dilediğiniz görünümü elde etmenizi sağlayan 3 boyutlu zemin kaplama modelleri arasında en çok tercih edilenlerin başında su altı görüntüsü geliyor. Mavinin derin huzurunu yaşam alanlarınız ile buluşturmanızı sağlayan bu tasarımlar sadece evlerde değil, otellerde, restoranlarda ya da kafelerde de tercih edilebiliyor. Pratik bir şekilde uygulanabilen modeller zengin bir seçenek yelpazesi de sunuyor.

Epoksi Zemin Kaplama Modellerini İnceleyin

Epoksi zemin kaplama olarak da adlandırılan bu tasarımlarla ister sade, ister hareketli bir görünüm elde edebiliyorsunuz. 3 boyutlu görüntüsü sayesinde son derece çarpıcı bir duruş yakalamanız da mümkün olabiliyor. Elbette yaşam alanlarına uygun tercihler yapılması çok önemli! Örneğin banyo için su temalı olarak hazırlanan modellere yönelebilirsiniz.

Su temalı 3 boyutlu zemin kaplamalar evinizin diğer alanlarında da rahatlıkla tercih edilebilir. Ancak farklı alternatiflerinizin de olduğunu unutmamalısınız. Kir tutmayan ve aynı zamanda toza da izin vermeyen bu zemin kaplama çeşitleri Parlak bir görünüm isteyenlerin de imdadına yetişiyor. Aynı zamanda bu tasarımlar zeminin pratik bir şekilde temizlenmesine de olanak tanıyor.

Artık çok daha hızlı bir şekilde uygulanabilen tasarımlarla siz de tanışmalısınız. Nasıl bir model seçimi yaptığınıza bağlı olarak ödemeniz gereken fiyat da değişecektir. Bu nedenle sizlere fiyatları hakkında net bir bilgi veremiyoruz. 3 boyutlu zemin kaplama çeşitleri ile sıradan bir mekanı bile bir anda bambaşka bir mekana dönüştürebilirsiniz.