FloorpanLogo

Agt Parke

Agt Parke
Agt Parke

Her türlü mekanda kullanıma uygun olan laminat parkeler fiyatları bakımından da cazip bir zemin döşeme seçeneği olabiliyor. Ofislerde, işletmelerde, evlerde kısacası tüm yaşam alanlarında bu ürünlerin sıklıkla kullanıldığını söyleyebiliriz. Ürün modelleri beğeni alan markalar arasında Agt parke de yer alıyor. Özellikle mekanlarda ferah bir ortam havası oluşturmak isteyenler için çözüm olabilecek desen modelleri de var.

Başarılı bir kilit sistemi ile üretilen parkelerin montajının da kısa zamanda tamamlandığını söyleyebiliriz. Özellikle Agt parke modelleri bir bütünlük oluşturduğunda da şık bir görünüm sunabiliyor. Ayrıca bu marka parke hatlarının hem belirgin olduğu hem de belirsiz bir duruş sergilediği farklı desen seçeneklerini sunuyor olması ile de dikkat çekiyor.

Doğal Ahşap Görünümü Sunan Parke Modelleri

Son derece natürel bir ahşap görünümü kazandırılmış olan tasarımların özellikle evlerde şık bir seçim olabileceğini belirtelim. Ahşap dokularının belirgin kılındığı ve bu sayede masif görünümünü de andıran modellerin mutlaka incelenmesi gerekir. Son dönemde dekorasyon trendlerinde bu tasarımlara sıklıkla yer veriliyor. Dolayısıyla trend bir yaşam alanı görünümü için de bu modeller ideal bir seçenek oluyor.

Parke modellerinde 8 mm ve 10 mm seçenekleri mevcut olduğundan ev ve işyeri için bu markanın ürünleri tercih edilebilir. Bu arada ahşap dokusunu sunarken aynı zamanda doğal ahşap görünümü de sunan ve kahverengi tonlarında dizayn edilen modeller de yönelebilirsiniz. Marka, derzli seçenekleri de sunuyor.

Kaan Parke olarak sizlere Agt markası tarafından üretilmiş olan parke modellerini de sunuyoruz. Markanın tüm desen ve renk seçeneklerini incelemek ve en ideal seçimi yapmak için sitemize tıklamanız yeterli olacak. Bu arada sitemizde farklı markaların ürün gruplarına göz atarak bir kıyaslama da yapabilirsiniz.