FloorpanLogo

AGT Parke Kalitesi

AGT Parke Kalitesi
AGT Parke Kalitesi

Evlerde ve işyerlerinde kullanabileceğiniz AGT parkeler, yaşam alanlarınızı daha dekoratif bir hale getirebilecek özelliklere sahiptir. AGT parke kalitesi ispatlanmış ve yeni nesil teknolojilerden yararlanılarak üretilmiş olan parkeler arasında yer almaktadır. Isı ve ses yalıtımı da sağlayabilen AGT parkeler,  Ahşabı Geliştiren Teknoloji (AGT) olarak 1984 yılında Antalya’da kurulmuştur.

Teknoloji ile ahşabın kişiye ve kurumlara özel işlenip geliştirilebileceği hayaliyle yola çıkan ünlü firma laminat parke sektöründe mobilya bileşenleri alanında faaliyet göstermektedir. Dünyanın gelişmiş şirketleri arasında yer alan AGT parke günümüzde de hizmetlerine devam etmektedir.

Geniş Üretim Kapasitesi ve Uzman Personel

Antalya Organize Sanayi bölgesinde 400 bin metrekarelik alana kurulan ve tamamen teknolojiye dayalı üretim tesislerinde çalışmalarını sürdüren AGT, üretim tesislerinde parke, süpürgelik üretirken aynı zamanda inşaat sektörlerine ürün tedariği sağlamaktadır.

İhracat konusunda ülke ekonomisine katkı sağlayan AGT, Türkiye’nin 500 büyük sanayi kuruluşu arasında da yer almaktadır. AGT parke kalitesi ile görenleri büyüleyebilen bir markadır. Bünyesinde 1000’i aşkın personel bulunan AGT parke, iç ve dış mekanlarda kullanılabilecek parke modelleri üretmektedir.

Estetik algısını özgün tasarım dokunuşlarıyla bir arada harmanlayarak üretimini sürdüren AGT, vizyoner bakış açısıyla küresel anlamda pazarın lider oyuncularından olmayı da başarmaktadır. Uzman kadrosuyla hizmet sunan AGT parkeyi tercih ederek sizler de uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz parkelere sahip olabilirsiniz.