FloorpanLogo

Agt Parke Modelleri

Agt Parke Modelleri
Agt Parke Modelleri

Yerli üretime sahip olan parke markası olan Agt hızlı bir ilerleyişe sahip olup sadece ülkemizde değil yurt dışında da adını duyurmayı başarmış olan bir markadır. Birçok farklı tarza uygun olan ürün seçimleri ile dikkati çeken Agt markası 60 farklı ülkeye de ihracatı yapılan ürün grubu içinde yer alıyor.

Kaliteli ve son derece şık olan Agt parke modelleri ahşap desenin farklı renkler arasındaki etkisini size sunan bir bütünlüğü de görmenizi sağlıyor. Koyu renk tonlarının yanında açık olan renk seçimlerini de sunan marka alanınızda istediğiniz sıcak ortamında yakalanmasına destek oluyor.

Yerli üretim olan Agt markasının parke çeşitleri arasından seçiminizi yaparken genel dekorasyon içinde yakalanmak isteyen uyumu dikkate almanız önerilir. Birçok farklı model ve renk seçimine yer veren marka aynı zamanda ton ve desen olarak da geniş bir yelpaze sunuyor.

Agt Parke Model Seçimi Nasıl Yapılır?

Agt parke modelleri içinden seçiminizi yaparken hem dekorasyon uygulamanız ile olan uyum hem de alanın genişliği de göz önüne alınarak yapılabilir. Dar alanların yanı sıra basık tavana sahip olan ya da yeterli aydınlatması bulunmayan yerlerin zemin kaplamasında kullanılacak olan parke renklerinin açık tonlarda olması önerilir. Bunun yanı sıra geniş olan mekânlarda da daha aydınlık ve ferah bir alanın yakalanması için bu model seçeneğine yer açılabilir. Dekorasyon stili içinde yer alan klasik tarz ile uyum yakalamak isterseniz ise koyu renk seçeneklerini tercih etmeniz en ideal sonuca ulaşmanız için yeterlidir.

Agt markasının sunduğu ürün grupları ve desenleri arasında seçiminizi yaparken tek parke rengine bakmak yerine bütün içinde parkenin sunulduğu etkiyi incelemek model seçiminizi yaparken size kolaylık sağlayacaktır.