FloorpanLogo

Bahçeniz İçin Çim Halı Nasıl Olmalı?

Bahçeniz İçin Çim Halı Nasıl Olmalı?
Bahçeniz İçin Çim Halı Nasıl Olmalı?

Havuz kenarları, restoranlar, balkonlar, teraslar kısacası hemen her yerde büyük bir popülerlik kazanan çim halılar bahçeleri de muazzam bir yaşam alanına dönüştürüyor. Gerçek çimlerin bakımının zor olması ve sürekli ilgi istemesi nedeniyle tercihler artık gerçek çim görünüm sunan halılardan yana yapılmaya başlandı. Özellikle kaliteli bir ürün seçimi yapıldığından çok uzun süre sorunsuz bir kullanım şansı da elde ediliyor.

Peki, bahçeniz için çim halı nasıl olmalı ve hangi özellikleri bünyesinde barındırmalı? Kauçuk granül dokulu olan polietilen iplikten son teknoloji kullanılarak üretilen bu halıların uygulamasının son derece kolay olduğunu belirtebiliriz. Seçtiğiniz halı modeli puzzle tip olursa hem montajı hem de demontesi sizin için gayet kolay olacaktır. Aynı zamanda ihtiyacınız olan miktarı daha kolay belirleyebilirsiniz.

Çim Halı Seçerken Bunlara Dikkat Edin!

Üretiminde kullanılan ipliğin çok kaliteli olmasının önemi oldukça fazla! Çünkü kalitesiz iplikler kullanılarak üretilen çim halılar ilerleyen zamanlarda kötü koku oluşumuna neden olur. Bu durumda tamamını atarak yeniden çim halı almak ve dolayısıyla yeniden bir bütçe ayırmak zorunda kalırsınız. Ayrıca çim halının antistatik özellikte olması da dikkat çekiyor. Toz tutma düzeyi bakımından tercihinizi mutlaka antistatik özellik sunan çim halılardan yana kullanın. Bu özelliğe sahip olmayan ürünler çok hızlı tozlanıyor.

Antibakteriyel olması da yine bir diğer özellik. Üzerinde bakteri üremesini engellemeniz daha temiz ve hijyenik bir alana sahip olmanızı sağlar. Bu bakımdan anti bakteriyel özellikte olanları seçmeniz özellikle çocuk sahibi olan aileler için çok daha fazla önem taşıyor. Çim halının arada bir temizlenmesi de gerektiğinden temizliği ve bakımı kolay olan bir ürünü seçin. Online sipariş sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilir ve çok daha fazla bilgi alabilirsiniz.