FloorpanLogo

Balterio Parke

Balterio Parke
Balterio Parke

Kısa zamanda montajı gerçekleştirilen ve temizliğinin kolay olması ile birlikte fiyatının da ekonomik olması ile tercih edilen laminat parkeler her zevke hitap edecek bir çeşitlilik sunuyor. Geniş model seçenekleri sunarak beklentileri her açıdan karşılayan markalardan biri de Balterio parke oluyor. Prestij venge ve vintage meşe modelleri markanın tasarımlarında desenleri hangi stilde kullandığının net bir şekilde anlaşılmasını sağlayabilir.

Hem açık renk tonlarını hem de koyu ya da karışım renk tonlarını aynı anda sunabilen markanın Karamela karaağaç modelinin de büyük beğeni aldığını belirtebiliriz. Uzun yıllardır parke üretimleri ile adından söz ettiren Balterio parke hem 8 mm hem de 10 mm kalınlık seçeneklerini sunuyor.

İşyerleri İçin Hangi Parkeler Seçilmeli?

Parkelerde 8 mm aslında standart ölçü olarak kabul ediliyor. Evlerde ve trafiğin yoğun olmadığı alanlarda kullanım için 8 mm ürünlerin cazip bir seçenek olduğunu söyleyebiliriz. Ancak trafiğin yoğun olduğu alanlarda ve ofislerde biraz daha kalın parkelerin tercih edilmesi gerekiyor. Bu noktada da devreye 10 mm parkeler çıkıyor.

İşyerleri için açık renk tonlarının daha cazip olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü bu alanlarda temizliğin çok sık yapılmaması nedeniyle tozlanma oranı daha yüksektir. Açık tonlar ise tozu daha az gösterdiğinden işyerleri için daha cazip bir seçenek olabiliyor. Aynı zamanda kahve tonlarına yönelmeniz mümkün olabilir.

Mekanda daha sıcak bir atmosfer oluşmasını sağlayacak kahverengi tonları bir hayli ilgi görüyor. Bu tonların sıklıkla tercih edilmesinin nedenleri arasında mekanda yarattığı atmosfer de var. Kısa zamanda büyük ilgi gören bu markanın ürün modellerini internet sitemizden keyifle inceleyebilirsiniz. Sizlere bu markanın tüm ürün modellerini sunuyoruz. Bu sayede kararınızı vermeden önce tüm seçeneklere göz atmış olacaksınız.