FloorpanLogo

Balterio Parke Modelleri

Balterio Parke Modelleri
Balterio Parke Modelleri

Dekorasyon uygulamanız içinde sıcak bir etkinin yakalanması için ahşap desenlerinin gücünden yararlanabilirsiniz. Özellikle zemin kaplamasın tercih edebileceğiniz ağaç desenler son derece hoş bir etkinin mekân içinde yaratılmasını sağlayacaktır.

Balterio parke modelleri üç boyutlu orman efekti uygulaması ile gerçek ahşaptan ayırt edilmesi son derece güç olan özel bir seriyi size sunuyor. Bir Belçika markası olan balterio parke sadece görüntü olarak değil aynı zamanda dokunduğunuzda da size ahşabın sıcaklığını sunan bir etkiyi yaratan markadır.

Dünya genelinde tercih edilmekte olan balterio parke modelleri modern ve sade olan dokunuşa sahip olan desenleri ev ya da iş yerinize sunuyor. Son derece hoş dokuya sahip olan renk ve desenleri içinden seçiminizi genel dekorasyon uygulamanıza göre yaparak istediğiniz modeli sipariş verebilirsiniz. Markanın ürün koleksiyonu içinde yer alan renk ve desen seçiminizi yaptıktan sonra uygulama için gerekli olan malzemeleri ve süpürgelik gibi detayları da sipariş vererek uygulamanın gerçekleştirileceği mekân büyüklüğüne göre siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Balterio Parke Markasının Garanti Süresi Nedir?

Mavi Melek sertifikasına da sahip olan balterio parke markası aynı zamanda müşterilerine yirmi beş yıllık kullanım garantisini de sunuyor. Uzun yıllar boyu güven ile ve keyif ile kullanacağınız son derece şık desenlere sahip olmak için dilediğiniz ürün modelini satın alabilirsiniz.

Marka tarafından sunulmakta olan garanti süresi tüm modeller için aynı olmamak ile beraber ürün alımında bu garanti süresi ve garanti kapsamına girmeyen uygulama detayları hakkında da bilgi edinebilirsiniz. 3D wood effect özelliği bulunan balterio parke modelleri tarzı ile farklılığı size sunarken aynı zamanda garantisi ile de güven ile kullanım imkânını ev veya iş yeriniz içinde sağlıyor.