FloorpanLogo

Çamsan Antalya

Çamsan Antalya
Çamsan Antalya

Kapalı alanlarda olduğu kadar açık alanlarda da kullanılmaya başlanan laminant parkeler farklı kullanım alanlarına göre çeşitlere sahip olarak geliştirildi. Son derece şık ve oldukça doğal bir etkinin kazanılmasına destek olan laminant parkeler desenlerin yanı sıra renk seçimleri ile de dikkat çekiyor. Farklı alanlarda kullanıma uygun olan bu ürün çeşitleri iş yerleri, konutlarda ve hatta dış mekâna sahip olan teras, balkon ve havuz kenarlarında da kullanılabiliyor. Darbelere dayanıklılık gösteren özellikleri ile konfor sağlayan parkeler özellikle konutlarda sıcak ve samimi bir ortamın yakalanmasına destek oluyor.

Evinizde tercih edeceğiniz laminant parke seçiminde ise genel dekorasyonunuz için uyum sağlayan özellikteki ürün seçimine yer açabilirsiniz. Çamsan markası ile sunulan parke çeşitleri arasında yer alan klasik, modern, platinum gibi ürünlerin içerikleri arasından da seçim yapabilirsiniz. Çamsan Antalya ve çevresinde de bulabileceğiniz parke çeşitleri ile ülkenin geneline hizmet sunuyor.

Çamsan Laminant Parkeleri

Çamsan laminant parke modelleri içinde yer alan renk ve model skalası içinden seçiminizi yaparak anına evinizdeki havayı değiştirebilirsiniz. Son derece hijyenin bir zemin kaplamaya sahip olurken aynı zamanda kullanışlı bir konfor da edinmenin keyfini yaşayabilirsiniz.

Çamsan Antalya ilinin nem dengesi ile de uyumlu olan çözümleri size sunan ürün çeşidine sahiptir. Ülkenin tüm illerinden çamsan markasına sahip olan laminant parke çeşitlerine ulaşım sağlayarak ev ya da iş yerinizin genel havasına dokunuş yapabilirsiniz.

Beyazdan gri tonlarına siyahtan kızıl tonlarına kadar tüm renk içeriklerinin yer aldığı skalada meşeden cevize kadar birçok çeşit ağaç desen ve rengini bulabilirsiniz. Klasik laminant parkeleri tercih edenler için hazırlanan koleksiyonun yanı sıra yeni trend modaya uyumlu olan model seçeneklerini de markanın ürün içeriğinde görebilirsiniz.