FloorpanLogo

Çamsan Parke

Çamsan Parke
Çamsan Parke

Lamiat parke çeşitlerine göz atarken farklı markaların ürünlerini birbiri ile kıyaslama yöntemini de tercih edebilirsiniz. Bu sayede kendi beklentilerinize en uygun parke modelini seçmeniz son derece kolay olacak. Kaan Parke olarak size Çamsan parke modellerini de sunuyoruz. Özellikle klasik desenleri yoğun bir şekilde kullanıyor olması ile ön plana çıkan bu markanın ürünlerini mutlaka inceleyin.

Hem açık hem de koyu tonları ürün skalasına eklemiş olan Çamsan parke modelleri arasında evlerin yanı sıra işyerlerinde kullanıma uygun olanlar da yer alıyor. Bu sayede zemin kaplamaları için istediğiniz deseni seçmeniz de mümkün olabilecek. Markanın ürün modelleri arasında 8 mm düz klasik modeller ve aynı zamanda yine 8 mm kalınlığında üretilen moderno derzli tasarımlar var.

Çamsan Parke Modellerinde Geniş Seçenek Sunuyor

Ayrıca 10 mm geniş derzli platinium parke modelleri de özellikle trafiğin yoğun olduğu ofisler ve işyerleri için ideal bir kullanım şansı sunuyor. Avangart 10 mm dar derzli modeller de seçenekler arasında mevcut. Oldukça fazla sayıda desen seçeneği de sunduğundan hem zevklere hem de beklentilere uygun seçimler yapmak mümkün olabiliyor.

Mükemmel bir dekorasyon için bu ürün modelleri arasından dilediğinizi seçerek zemin kaplama çalışmasını yapabilirsiniz. Markanın ürünleri uzun yıllar kullanım imkanı tanıyabiliyor. Aynı zamanda kolay temizlenebilme özelliğine de sahip olduğundan sorun yaşamadan temizlik yapmak isteyenler için de ideal bir seçenek oluyor.

Çam görünümü sunan ve açık renk tonuyla gayet ferah bir ortam sunan modellere de öncelik verebilirsiniz. Çünkü açık renk tonları her daim çizikleri ya da tozu göstermez ve bu yönüyle gayet ideal bir kullanım imkanı tanır. İnternet üzerinden sitemize tıklayarak bu markanın tüm ürünlerini görüntüleyebilirsiniz.