FloorpanLogo

Dekoratif Zemin Kaplama Modelleri

Dekoratif Zemin Kaplama Modelleri
Dekoratif Zemin Kaplama Modelleri

Zemin kaplama yöntemleri arasında en çok tercih edilenlerin başında laminat parkeler geliyor. Gelişen teknoloji ile birlikte artık çok daha kullanışlı bir form kazanan dekoratif zemin kaplama modelleri son derece hızlı ve kolay bir şekilde monte edilebiliyor olmasıyla da ön plana çıkıyor. Yeni nesil laminat parke çeşitleri  özel kilit sistemi sayesinde sökülüp takılabiliyor ve bu sayede taşınanlar parkeleri de yeni mekanlarına taşıyabiliyor.

Zemine dilediğiniz her türlü görünümü kazandırmanızı sağlayan dekoratif zemin kaplama modelleri oldukça geniş bir desen ve renk skalası sunuyor olması ile de ön plana çıkıyor. Artık açık renk tonlarından kahverengi tonlarına, koyu tonlardan pastel renklere kadar aklınıza gelebilecek tüm renklerde laminat parke çeşitleri bulmanız mümkün. Elbette tercihinizi her zaman kaliteli ürün modellerinden yana yapmalısınız.

Yeni Nesil Laminat Parkelerin Özellikleri

Artık çok daha farklı bir teknoloji ile geliştirilen laminat parke çeşitleri teknik özellikleri ile beklentileri her açıdan karşılamayı başarıyor. Yenilenen parkeler güneşin ultraviyole ışınlarına karşı dayanıklı bir form kazandı. Yıllar sonra bile güneş ışınlarının temas ettiği yerlerde bir renk solması ya da ton değişikliği meydana gelmiyor. Dolayısıyla parkeleri belirli aralıklarla yenilemek gerekmiyor.

Mobilya ayaklarının çizilmesine karşı yüksek mukavemet özelliğine sahip olan laminat parke çeşitleri çizilmeye karşı dayanıklı yapıları sayesinde kullanım konforu sunuyor. Bu parkeler sadece evlerde değil ofislerde, otellerde, restoranlarda, kafelerde hatta fuarlarda bile kullanılabiliyor.

Tasarımlar sigara ateşine karşı da dayanıklı bir yapıya sahip olduğundan kullanımına maksimum derecede dikkat etmek gerekmiyor. Laminant parke çeşitlerini incelemek için internetten faydalanabilirsiniz. En kaliteli markaların en yeni ürün modellerini sitemizde inceleyebilirsiniz ben nasıl bir zemin kaplama rengi ya da deseni istediğinize kolaylıkla karar verebilirsiniz.