FloorpanLogo

Floorpan Laminat Parke Teknik Özellikleri

Floorpan Laminat Parke Teknik Özellikleri
Floorpan Laminat Parke Teknik Özellikleri

Laminant parke çeşitlerinde artık standartlar yükseldi. Gelişmiş teknolojiler ile desteklenen üretimler sayesinde artık beklentileri çok daha fazla karşılayan parke modelleri üretiliyor.  Bazı markalar en yeni teknolojilerden çok daha fazla faydalandığı için daha kaliteli üretimler yapabiliyor ve ortaya çok daha kullanışlı ürün modelleri çıkarabiliyor. Bu markalardan biri de Floorpan oluyor. 

Genel olarak bakıldığında Floorpan laminat parke teknik özellikleri bakımından ürünlerin beklentilere yönelik olarak geliştirildiği net bir şekilde ortaya çıkıyor. Avrupa standartlarında üretim yapan marka hijyen plus özelliğine sahip, 8 milimetre kalınlığında laminant parke çeşitleri geliştiriyor. 15 yıl markanın garantisi altında bulunan ürün çeşitleri uzun yıllar problemsiz bir şekilde kullanılabiliyor.

Floorpan Laminat Parkelerde Geniş Renk Skalası

Çizilmeye karşı ekstra dayanıklı bir yapıya sahip olan laminant parke modelleri mobilya ayaklarının parkeleri çizmesi şikayetinden kurtulmayı sağlıyor. Son derece geniş bir renk ve desen seçeneği sunuyor olması bu markanın ürünlerini benzerlerinden ayırıyor. Artık hayal edilen ya da genel dekorasyona uygun olan bir renk tonunun bulunması son derece kolaylaştı!

Markanın ürün çeşitleri güneşin ultraviyole ışınlarına karşı da yüksek mukavemet özelliği sergiliyor. Bu nedenle pencere kenarlarına denk gelen parkelerin renklerinin solması ya da desenlerin dağılması gibi çeşitli sorunlar da artık yaşamıyor. Bununla birlikte ürün çeşitleri sigara ateşine karşı dayanıklılık sergileyebiliyor.  Sigara ya da benzeri ürünlerin parke üzerine düşmesi durumunda, anlık kararmalar meydana gelmiyor.

Yenilenen laminat parkelerin en önemli özelliklerinden biri de temizliğinin pratik ve kolay bir şekilde yapılabiliyor olmasıdır. Sadece nemli bir bezle silmek parkelerin hijyenik bir şekilde temizlenmesi için yeterli olabiliyor. Kısacası bu marka tarafından geliştirilen parkeler kullanıcıların ihtiyaçları dikkate alınarak üretiliyor. Bu sayede gayet konforlu bir kullanım şansı sunuyor.