FloorpanLogo

Floorpan Parke

Floorpan Parke
Floorpan Parke

Ofisiniz ya da eviniz için bir zemin kaplamaya ihtiyacınız olduğunda laminat parke modelleri son derece cazip bir seçenek olabiliyor. Laminat parke çeşitleri dendiğinde karşınıza pek çok farklı marka tarafından üretilen model seçenekleri çıkacak. Bunlar arasında Floorpan parke modelleri de yer alıyor. Markanın ürün modellerinin bazı özellikleri ile ön plana çıktığını belirtebiliriz.

Öncelikle Floorpan parke çeşitleri Avrupa standartlarında üretiliyor. Bu yönüyle TSE standartlarında üretilen parke modellerinden ayrılıyor. Pek çok parke modelinin 5 yıl garanti sunduğunu belirtebiliriz. Fakat bu markanın ürünleri 15 yıl garantili olarak kullanıma sunuluyor. Çünkü üretiminde en kaliteli malzemelerin kullanıldığını belirtmek lazım. Kolay montaj özelliği sunan bir kilit sistemine sahip olduğunu da unutmamak gerekir.

Floorpan Parke Modellerinin Özellikleri

Bu ürünler hijyen plus özelliği ile de ön plana çıkıyor. En çok tercih edilen desenler ise orkide ve gardenya adını taşıyor. Açık tonlarda dizayn edilen bu desenler döşendiği mekanı daha ferah gösterme özelliğine sahip. Aynı zamanda desenler sayesinde tozu göstermiyor ve temizliğinin de gayet kolay bir biçimde gerçekleştirildiğini belirtebiliriz.

Eğer mekanın daha samimi ve sıcak bir atmosfere bürünmesini istiyorsanız tercihinizi bu markanın ürün çeşitleri arasından begonya ve mimoza modellerinden yana yapabilirsiniz. Açık kahve tonlarında olan bu tasarımlar doğal ahşap görünümünü yansıtıyor. Aynı şekilde gayet doğal bir görünüm sunan Napoli ve ladin ismini taşıyan desenlere de yönelebilirsiniz.

Erciyes ve Toronto çam modeli ise oldukça vurucu bir desene sahip olması ile dikkat çekiyor. Desenlerin dikkat çekmesini isteyenler için markanın ürün skalasında çok farklı modeller de yer alıyor. Örneğin Picasso modeli sıra dışı bir görünüm sunuyor. Bu sayede zeminin daha fazla dikkat çekmesi de mümkün olabiliyor.