FloorpanLogo

Kaindl Parke

Kaindl Parke
Kaindl Parke

Yaşam alanlarınızda son derece modern bir görünüm isterseniz tercihinizi gönül rahatlığı ile laminat parke modellerinden yana kullanabilirsiniz. Son derece şık bir duruş sergileyen bu tasarımlar arasında modern dizaynı ile ön plana çıkan markalardan biri de Kaindl parke oluyor. Hem evlerde hem de ofislerde kullanıma uygun üretimlere imza atan marka 8 mm ve 10 mm kalınlık seçenekleri de sunabiliyor.

Ürün skalası bir hayli geniş olan Kaindl parke modelleri arasında özellikle baskılı şekilde hazırlanmış olan tasarımların dikkat çektiğini söyleyebiliriz. Eğlence alanları ya da kreşler gibi mekanlar için gayet farklı bir seçenek sunan bu tasarımlar cubano ya da enjoy gibi isimleri taşıyor. Üzerindeki şirin çizimlerle dikkat çeken playground modeli de yine şık bir seçenek olarak karşınıza çıkacaktır.

Baskılı Parke Modellerine Göz Atın!

Pirates gibi marjinal bir duruş sergileyen parke arayanlar için de markanın ürün modellerinin bir hayli fazla seçenek sunduğunu belirtebiliriz. Palena ve fremont gibi açık renklerde hazırlanan ve üzerindeki zarif desenlerle son derece şık bir görünüm sunan modeller de bu markanın tercih edilmesini sağlayabiliyor.

Bu arada Kaindl markasının ürün skalasında karamel tonlarını da sıklıkla kullandığından söz etmek lazım. Karamelin en güzel tonlarını en zarif desenlerle buluşturarak ortaya göz alıcı bir şıklık sunan tasarımlar sunabiliyor. Kısa zamanda montajı tamamlanabilen bu parke modellerinin kalite beklentisini de fazlasıyla karşıladığını söyleyebiliriz.

Siz de tercihinizi bu ürün modellerinden yana kullanabilirsiniz. Ancak öncesinde mutlaka desen seçeneklerine göz atmanız lazım. Bunun için de sizi Kaan Parke olarak internet sitemize bekliyoruz. Bu markanın tüm ürün modelleri ile birlikte farklı markaların ürünlerine de göz atabilirsiniz. Bu sayede beğendiğiniz tüm tasarımları bir arada kıyaslama yapma şansınız da olacak.