FloorpanLogo

Kaindl Parke Fiyatları

Kaindl Parke Fiyatları
Kaindl Parke Fiyatları

Laminat parkeler zemin kaplamalarında ihtiyaca en net çözümleri sunan ürünler olarak sıklıkla kullanılıyor. Bu ürünlerin yaygın şekilde ilgi görmesinin nedenlerinden biri de kalite ve uzun ömürlü kullanım beklentisini en iyi şekilde karşılayabiliyor olmalarıdır. Özellikle Kaindl markasının ürün modellerine göz atıldığında bu beklentiyi fazlasıyla karşıladığını görebilirsiniz.

Bu nedenle Kaindl parke fiyatları son dönemde daha fazla araştırılan konular arasında yer alıyor. Şıklığı ve sıra dışı desenleri ile her daim pek çok laminat parke markasından bir adım ileride olmayı başaran bu marka zengin desen seçenekleriyle ofisler için de ideal bir tercih olabiliyor. Fiyat ise seçilen modele bağlı olarak değişebildiğinden size net bir rakam vererek yanıltmak istemiyoruz.

Kaindl Parke Modelleri ve Fiyatları

Parke modelleri Avusturya Kereste Araştırma Merkezi tarafından kontrol edildikten sonra satışa sunuluyor. Dolayısıyla tercihini bu ürün modelinden yana yapanlar laminat parke çeşitlerinin kalitesinden yana bir endişe duymuyor. Ayrıca markanın farklı beklentilere yönelik farklı ürün modelleri bulunuyor. Bunlardan biri de Two ahşap koleksiyonu ve ince olmasına karşın oldukça uzun ömürlü bir kullanım sunuyor.

Bu parke modellerini tercih edenlerin özellikle kalite ve kullanım ömrü bakımından büyük memnuniyet yaşadıkları biliniyor. Ayrıca bu seride 20 yıllık parça bulma imkanı da mevcut. Son derece kullanışlı olmasının yanı sıra güneş ışığına karşı da yüksek mukavemet özelliği sergiliyor. Fiyatları ise kalitesi düşünüldüğünde gayet makul.