FloorpanLogo

Laminant Parke Firmaları

Laminant Parke Firmaları
Laminant Parke Firmaları

Laminant parkeler dekoratif açıdan daha şık mekanlar elde edebilmenizi sağlayan parkelerdir. Ancak laminant parke seçiminizi yaparken dikkat etmeniz gereken bazı ufak tefek püf noktaları mevcuttur. İlk etapta laminant parke firmaları arasından seçim yaparken son derece titiz davranmalı ve daima güvenilir firmaları tercih etmelisiniz.

Güvenilir firmalardan laminant parke aldığınız zaman uzun yıllar boyunca ilk günkü gibi kullanmaya devam edebilirsiniz. Ayrıca bu tür firmalardan laminant parke aldığınız zaman dekoratif açıdan da daha şık mekanlar elde edebilirsiniz. Laminant parkelerin fiyatları da seçimlerinize göre farklı şekillerde belirlenebilir. Laminant parke fiyatlarını belirleyen detaylar parkenin modeli, markası ve özellikleri gibi detaylardır.

Laminant Parke Nasıl Temizlenir?

Laminant parkelerinizi temizleyeceğiniz zaman ilk önce temizlik için en doğru ürünleri seçmelisiniz. Parkelerinizi temizlerken sert kimyasal ürünler ile zedelenmelere yol açabilirsiniz. Bu sebeple, ahşap temizliği için özel olarak üretilmiş temizleyici ürünleri kullanmalısınız.

Su kullanmanız ahşaplarınızın kabarmasına sebebiyet verebilir. Parke temizliğinizi yaparken parkenizin çok fazla ıslanmamasına ve nemli kalmamasına özen göstermelisiniz. Az miktarda su kullanıp parkenizi mümkün olabilecek en kısa sürede kurulamaya çalışırsanız daha güvenilir bir temizlik yapmış olursunuz.

Uygun temizlik ürünleri ve temizlik solüsyonları ile parkenizi temizledikten sonra iz bırakmadan kurulamayı da unutmamalısınız. Parke üzerine sıvı veya bir içecek döküldüğü zaman da hızlı bir şekilde kuru bir bez ile silmelisiniz. Ruj, oje ve mürekkep gibi yapışkan içerikli maddelerin temizlenmesi zor olduğu için bu tür lekelere karşı çok hafif bir nemli bez kullanabilirsiniz.

Laminant parke temizliğiniz sırasında temizlik ürünlerinizin kullanım talimatlarına uygun hareket etmelisiniz. Bu detaylara dikkat ederseniz ve güvenilir laminant parke firmaları seçerseniz uzun yıllar boyunca parkelerinizi kullanmaya devam edebilirsiniz.