FloorpanLogo

Laminat Parke Modelleri

Laminat Parke Modelleri
Laminat Parke Modelleri

Toplamda 3 tabakanın bir araya getirilmesiyle elde edilen ve doğa dostu olması ile ön plana çıkan laminat parkeler uygulama ve kullanım kolaylığı ile pek çok avantaj sunuyor. Artık laminat parke modelleri çok daha fazla sayıda seçenek sunuyor olması ile de ön plana çıkıyor. İstenen her renkte bir modeli bulmanın gayet kolay olduğu bu malzemeler elbette zemin kaplamada tek seçenek değil.

Ancak masif parke gibi farklı zemin kaplama ürünlerine nazaran çok daha uygun fiyat sunması, bu ürünlerin daha fazla tercih edilmesini de beraberinde getiriyor. Parkeler önceden cilalanıyor ve kullanıma hazır bir şekilde sunuluyor. Temizlemek için de sadece nemli bir bezle silmek yeterli olabiliyor. Leke tutmaması da avantajlar arasında sayılabilir.

Hangi Laminat Parke Modeli Seçilmeli?

Bu modeller arasından seçim yaparken birkaç unsuru göz önünde bulundurmak gerekiyor. Öncelikle renk seçimini dikkatli bir şekilde yapmalısınız. Geniş alanlar için koyu renkler ideal bir seçim olabilir. Ancak dar alanlar için olabildiğince açık renkli laminat parke modellerine yönelmelisiniz. Çünkü dar alanları çok daha ferah gösteren açık renkler aynı zamanda mekanın daha geniş görünmesini de sağlar.

Desen seçeneklerinde de ahşap görünümün ön plana çıkarıldığı tasarımlara yönelebilirsiniz. Bu sayede çok daha doğal bir görünüm yakalamanız da mümkün olabilecek. Elbette sadece modeli dikkate almamalı, ürünlerin kalitesine ve kullanım ömrüne de dikkat etmelisiniz. Bu durumda çok daha doğru seçim yapmış ve yıllarca laminat parke modellerini sorunsuz bir şekilde kullanmış olacaksınız.

Kaan Parke olarak sizlere son derece geniş bir model seçeneği sunuyoruz. Evinizin ya da ofisinizin dekorasyonu ile birebir uyumlu olan pek çok modeli bir arada bulabilir ve en kaliteli parke çeşitlerini en uygun fiyatlarla satın almanın avantajlarını yaşayabilirsiniz.