FloorpanLogo

Laminat Parke Renk İsimleri

Laminat Parke Renk İsimleri
Laminat Parke Renk İsimleri

Laminat parke seçeceğiniz zaman birbirinden farklı renk seçenekleri ile karşılaşabilirsiniz. Laminat parke renk isimleri arasında gümüş meşe, lareks fildişi, beyaz meşe, ahşap, sonsuz lareks ve daha pek çok farklı parke rengi ismine rastlayabilirsiniz.

Ana malzemesi sıkıştırılmış talaş ve kağıt film tabakalar olan laminat parkeler doğal görünümlü zeminler elde edebilmenizi sağlar. Laminat parkeler aynı zamanda geniş bir kullanım alanına sahiptir.

Farklı dekorasyon stilleri ile eşsiz bir uyum yakalayabileceğiniz laminat parkelerin en fazla tercih edilen renkleri arasında akçaağaç rengi bulunmaktadır. Akçaağaç rengi açık ve sert bir renktir. Çoğu ağaç türüne göre biraz daha belirgin hatlara sahip olan bu rengin tonları açılmaya başladıkça fiyatlarda da ufak artışlar söz konusu olur.

Mekanlarınızı her zamankinden daha ferah göstermek istiyorsanız koyu renkli mobilyalar ya da aksesuarlar ile birlikte akçaağaç rengini kullanabilirsiniz. Bu renk aynı zamanda sadelik arayanlar için ya da oturma odaları ile mutfakları için laminat parke kullanmak isteyenler için uygundur.

Kişisel Zevklerinize Uygun Birbirinden Farklı Renk Seçenekleri

Açıktan koyuya kadar pek çok farklı renk seçeneği olan laminat parkeleri sizlere sunan firmaların kataloglarına göz attığınız zaman tümünde ağaç ve renklerini göremeyebilirsiniz. Bir firmada karşınıza çıkan laminat parke renk isimleri bir diğer firmanın kataloğunda yer almıyor olabilir.

Meşe kategorisine baktığınız zaman yeni meşe, bal meşe, açık meşe gibi farklı isimler görebilirsiniz. Renklerin tonlarını görebilmek için kataloglarda yer alan görsellerden yararlanabilirsiniz. Laminat parkeler üzerinde ufak değişiklikler yapmak istediğiniz zaman masif parkeleri kullanıyorsanız renk değişikliği yapabilirsiniz. Temizliğine dikkat edeceğiniz laminat parkeleri uzun yıllar boyunca kullanmaya devam edebilirsiniz.