FloorpanLogo

Mineflo Parke

Mineflo Parke
Mineflo Parke

Laminat parke seçiminizi sıra dışı modellerden ve desenlerden yana yapmak istiyorsanız hangi markanın ürünlerine göz atmanız gerektiğini de çok iyi belirlemeniz gerekiyor. Parke üretimi yapan bazı markalar desenlerini klasik modellerden yana uygularken bazı markalar da daha sıra dışı desenleri tercih ediyor. Bu markalar arasında Mineflo parke de bulunuyor.

Özellikle taç görünümü sunan modelleri kullanıma sunuyor olması farklılık isteyenler için cazip bir seçeneğe dönüşüyor. Yeşil, gri, mavi, pembe, siyah ve toprak tonları Mineflo parke ürün modelleri arasında mevcut. Dilediğiniz modeli seçerek yaşam alanlarınızın farklı bir zemin görünümü ile buluşmasını sağlayabilirsiniz.

Sıra Dışı Desen Arayanlar İçin Mineflo Parke Modelleri

Tercihini farklı desenlerden yana kullanmak isteyenlere ahşap görünümü de sunan bu marka, kolay kilit sistemi ile montajın hızlı bir şekilde yapılabilmesine de olanak tanıyor. Markanın kızıl karo ürün modelini mutlaka incelemelisiniz. Hem ahşap görünümü sunan hem de karo deseniyle mekanın daha albenili bir form kazanmasını sağlayan bu ürün modeli büyük beğeni alıyor.

Ceviz modeli de yine farklılık arayanlara çözüm olabilir. Oldukça estetik bir görünüm sunuyor olması ile de dikkat çeken markanın ürünleri arasında beton görünümü sunan modeller de yer alıyor. Aynı zamanda siyah rengin sade ve belirgin bir şekilde kullanıldığı modellere de yönelebilirsiniz. Koyu beton ve açık beton görünümleri özellikle işyerleri için harika bir seçenek olabilir.

Bu tasarımları incelemek için interneti kullanın. Kaan parke olarak sizlere markanın en yeni ve en beğenilen ürün modellerini bir arada sunuyoruz. Özellikle desen görünümü isteyenler için harika seçenekler internet sitemizde yer alıyor. Bu arada farklı markaların ürün modellerini de inceleyebilirsiniz ve dilediğiniz model için kolayca sipariş verebilirsiniz.