FloorpanLogo

Mineflo Parke Modelleri

Mineflo Parke Modelleri
Mineflo Parke Modelleri

Laminat parke çeşitlerinde bazı markalar herkese hitap edebilecek ve en çok tercih edilen modelleri kapsayan koleksiyonlar üretiyor. Baz markaların tercihi ise sıra dışı modeller arayanları memnun edecek ve alternatif bir desen yok mu diyenlerin imdadına yetişecek koleksiyonlar hazırlamak oluyor. Bu noktada Mineflo parke modelleri devreye giriyor. Çünkü bu markanın ürünleri arasında sizi şaşırtacak tasarımlar da var.

Baktığınızda yine ahşap görünümü sunan ancak özel deseni ile yaşam alanlarınıza farklılık kazandıracak olan model seçenekleri de var. Örneğin noktacık desenli ve kum görünümü sunan parke modelleri de dizayn etti. Üstelik bu deseni çok farklı renk seçenekleri eşliğinde kullanıma sunuyor. Yeşil, mavi, pembe, gri, toprak ve siyah gibi farklı renk seçenekleri var.

Aynı zamanda beton görünümü sunan tasarımların da olduğunu belirtelim. Siyah, açık gri ve koyu gri renk seçenekleri eşliğinde dizayn edilmiş bu tasarımlar beğeniye sunulduktan kısa bir süre sonrasında büyük bir ilgi görmeye başladı. Parke sıcaklığını sunan ancak şık ve temiz bir beton görünümü sunan bu tasarımlar alternatif desen arayanların adeta imdadına yetişiyor.

Sıra Dışı Zemin Görünümü İçin Mineflo!

Eğer zeminde sadece beyaz rengin olmasını isterseniz bu durumda yine rotanızı Mineflo markasının bu yeni ürün koleksiyonuna çevirmeniz yeterli olacak. Çünkü hiçbir desen barındırmayan ve beyazın tüm saflığı ve etkileyiciliğini yansıtan tasarımlar da markanın ürün kreasyonunda mevcut. Bu modeller 33 cm x 33 cm ebatlarında üretiliyor. İstisnasız her ölçüdeki mekanlara döşenmesi kısa sürede tamamlanabiliyor.

Bu arada marka ahşap dokusundan vazgeçmeyenler için de çözüm olacak modeller hazırlıyor. Ahşabın en şık görünümünü yansıtan bu tasarımlar da dahil olmak üzere tüm Mineflo koleksiyonuna bir arada göz atmak için Kaan Parke en doğru tercih!