FloorpanLogo

Otel Zemin Kaplama

Otel Zemin Kaplama
Otel Zemin Kaplama

Sadece evlerde değil, ofislerde ve aklınıza gelebilecek tüm işletmelerde zemin kaplama yöntemleri arasında en çok tercih edilenlerden biri de laminat parkeler oluyor. Son yıllarda otel zemin kaplama amacıyla da bu malzemelerin tercih edildiğini belirtebiliriz. Otellerde son derece şık bir duruşa sahip olan laminat parkeler ile istenen her türlü atmosferin elde edilmesi de mümkün oluyor.

Peki, otel zemin kaplama amacıyla kullanılan laminat parke çeşitlerini sıklıkla yenilenmek gerekiyor mu? Akıllara ilk olarak bu soru geliyor ancak sıklıkla kullanılan otel gibi mekanlarda daha sağlam laminat parke çeşitleri tercih ediliyor. Dolayısıyla sıklıkla zemin kaplamayı yenilemeye gerek kalmıyor. Uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilen bu parkeler artık son teknoloji ile geliştiriliyor.

Özellikle kaliteli bir markanın ürünü tercih edildiğinde yıpranmaya karşı yüksek mukavemet özelliği sergileyebiliyor ve problemsiz, konforlu bir kullanım imkanı tanıyor. Güneşin ultraviyole ışınlarına karşı da dayanıklı olması, parkelerin güneş gören yerlerinde renk değişimi meydana gelesini engelliyor. Çizilmez yüzeye sahip olması ve aynı zamanda zeminden ısıtmaya uygun olması da dikkatlerden kaçmıyor.

Otellerde Kullanılan Kaliteli Parkelerin Özellikleri

Yenilenen parke çeşitleri sigara ateşine karşı da dayanıklı olduğundan bu tür kazalar sonrasında da hemen parkelerin yenilenmesi ihtiyacı doğmuyor. Mobilya ayakları aşındırmadığından istenen her zaman mobilyaların yeri de değiştirilebiliyor. Sonuç olarak otellerde kullanılan parke modelleri her açıdan beklentileri karşılamayı başarıyor.

Hızlı ve kolay bir şekilde montajı yapılabilen parkelerin döşenmesi için uzun uğraşlar vermeye ve ya da zaman kaybetmeye gerek kalmıyor. Çevre dostu olan bu ürün çeşitlerini sitemizde inceleyebilirsiniz. Oldukça geniş bir renk skalası sunan parke modelleri ile şık, etkileyici, havalı ve elegan bir zemin görünümü elde edebilirsiniz. Ancak kaliteden de asla ödün vermeyin.