FloorpanLogo

Peli Paquet Parke

Peli Paquet Parke
Peli Paquet Parke

Eğer yaşadığınız evde zemin döşemesine büyük önem veriyorsanız ve dekorasyonun öncelikle şık bir zemin kaplama ile başladığı düşüncesindeyseniz parke seçimini dikkatli bir şekilde yapmalısınız. Elbette artık desen ve renk bakımından yüzlerce farklı seçenek karşınıza çıkıyor. Bunlar arasında Peli Paquet parke modelleri de var. 10 yıla kadar garanti sunan bu laminat parkelere kolaylıkla göz atabilirsiniz.

En çok dikkat çeken ise oldukça iddialı desenlere sahip olan vintage parke koleksiyonu oluyor. Özellikle renk kullanımı ile dikkat çeken Peli Paquet parke modelleri arasında bu koleksiyonun dikkat çekmesinin birkaç nedeni var. Öncelikle mimar ve tasarımcıların sıklıkla tercih ettiği desenlerin bu koleksiyonda yer aldığını belirtelim.

Aynı zamanda her parçanın kendi içerisinde şık bir görünüm sergilemesiyle birlikte bir arada dengeli bir görünüm sunduğundan da söz etmek gerekiyor. Tercihini sıkıcı ya da monoton bir görünümden yana kullanmak istemeyenler markanın wood koleksiyonuna da yönelebilir. B koleksiyonda da sıra dışı desen seçenekleri mevcut ve kolaylıkla temizlenebilen bir yapı sunuyor.

Peli Paquet Parke Modellerinin Yeni Koleksiyonları Çok Beğenildi

Markanın ürün modelleri zaten ilgi görüyordu. Ancak en yeni koleksiyonların büyük beğeni aldığını söyleyebiliriz. Özellikle ağır ve büyük mobilyaların kullanıldığı mekanlarda tercih edilebilen tasarımlar da markanın bu yeni koleksiyonu içerisinde mevcut. Yüzeylerde kullanılan efektler bu parke modellerine bambaşka bir görünüm kazandırıyor.

Bu arada yüzey kısmında son derece doğal bir görünüm isteyenler için de harika bir seçenek olduğundan söz etmek lazım. Bu markanın hem yeni hem de klasikleşmiş koleksiyonlarını internetten online olarak kolaylıkla inceleyebilirsiniz. Gayet makul fiyatlar eşliğinde evinizi ya da işyerinizi bu markanın laminat parke modelleri ile donatmanız mümkün olacak. Karar vermeden önce mutlaka desen seçeneklerini gözden geçirin.