FloorpanLogo

Peli Parquet Parke Fiyatları

Peli Parquet Parke Fiyatları
Peli Parquet Parke Fiyatları

Dekorasyon uygulamalarının tamamlanmasında önemli bir faktör olarak karşımıza çıkan parkeler zemin kaplamada son derece hoş bir etkiyi de yakalamanıza destek oluyor. Farklı model ve renk seçeneklerinin yer aldığı Peli Parquet markasının parkeleri güneş ışınlarına karşı dayanıklı olup solma gibi durumların yaşanmadığı kaplamalardır.

Bunun yanı sıra ayakkabı sebebi ile oluşan nokta darbelere karşı dayanıklı olarak üretilen parkeler evcil hayvanlar sebebi ile oluşabilecek olan çizilmelere karşı da dayanım gösterir. Uygulama tekniklerinin doğru şekilde gerçekleştirilmesi ile beraber on beş yıllık bir garantiyi sunan Peli Parquet markası attan ısıtmanın da yapılabildiği parke çeşitlerini size sunuyor.

Peli Parquet parke fiyatları sunulan diğer tüm malzemeler, ek ürünler ile birlikte uygulama yapılacak olan alanın metre karesine göre hesaplanarak öğrenilebilir. Son derece dayanıklı ve renkleri solmayan muhteşem bir zemin kaplamaya sahip olmanızı sağlayan marka lekeden etkilenmeyen ve kolay temizlenebilme özelliğini de size sunuyor.

Peli Parquet parke fiyatları ile ilgili detaylı bilgi alarak süpürgelik, uygulama sırasında kullanılan diğer tüm malzemelerin temini, renk ve desen seçiminiz ile beraber toplamda alınan bir fiyat ile ev ya da iş yerinizin kaplamasını yaptırabilirsiniz.

Peli Parquet Parke Renk ve Desenleri

Markanın sunmuş olduğu geniş renk skalası içinde sadece renk değil aynı zamanda desen seçenekleri arasında da kararınızı ev ya da iş yerinizin dekorasyon ve mobilya tercihine göre belirleyebilirsiniz.

Evinizde veya iş yeriniz için tercih edebileceğiniz Peli Parquet parke markası sigara ateşine de dayanıklıdır. Mobilya ayaklarına, evcil hayvanların oluşturabileceği çiziklere, nokta darbelere dayanım gösterme özelliğine sahip olan Peli Parquet parke seçiminizi yaparak gerçekçi bir ahşap zemin kaplamasına sahip olmanın avantajını da yaşayabilirsiniz.