FloorpanLogo

Peli Parquet Parke Modelleri

Peli Parquet Parke Modelleri
Peli Parquet Parke Modelleri

Parke modellerine göz atarken aradığınız rengi ya da deseni bulamadıysanız tercihinizi peli parquet parke modelleri yönünde kullanabilirsiniz. Çünkü bu markanın ürün koleksiyonu içerisinde aradığınız tüm renk ve desenleri mutlaka bulabilirsiniz. Oldukça geniş bir seçenek yelpazesi bunan peli parquet parke çeşitleri hem açık hem de koyu tonları içeriyor.

Üstelik evlerde kullanım için özel olarak dizayn edilen modellere alternatif olarak işyerlerinde kullanıma uygun olan desen ve renkleri de kolaylıkla bulabilirsiniz. Meşe ve çam görünümlü olan laminat parke modellerine de yepyeni desenler kazandıran marka kireçli çam ve prestij beyaz gibi çeşitli desenleriyle de büyük beğeni alıyor.

Meşe Modeli İsteyenlere Geniş Desen Seçeneği

Zebra meşe, kanyon meşe ve gri meşe gibi farklı desen seçenekleriyle özellikle meşe görünümü isteyenlerin yüzünü güldüren bu markanın ürünleri 10 mm kalınlığıyla da beklentileri karşılıyor. Hem evlerde hem de trafiğin yüksek olduğu işyeri ve işletmelerde kullanıma uygun olan tasarımlar arasında klasik renklerden farklı tonları bir arada görmek isteyenlere özel modeller de var.

Fıçı tahtası ya da bambo gibi modeller ise farklılık arayanların adeta imdadına yetişiyor. Otantik akça modeli ise yaşam alanlarında sıcak ve huzurlu bir atmosfer isteyenler için son derece ideal! Küçük mekanlar için uygun olan krem ve bej tonları mekana daha ferah bir atmosfer katıyor. Bu şık tasarımları online satış sitemizden inceleyin.