FloorpanLogo

Quick Step Parke

Quick Step Parke
Quick Step Parke

Laminat parke döşemeleri ile bir mekanda istediğiniz her türlü atmosferi yaratabilirsiniz. Kahverengi tonlarını seçerek sıcak bir hava, açık tonları seçerek ferah bir atmosfer yaratabilirsiniz. Kahverenginin koyu tonlarını tercih ederek de asil ve etkileyici bir mekan görünümü elde etmeniz mümkün olur. Bu tonların tümünün Quick step parke modelleri arasında da yer aldığını belirtelim.

Oldukça zengin bir desen seçeneği sunarak rakiplerinden daha fazla ön plana çıkan Quick step parke modelleri sıra dışı desen arayanların da imdadına yetişebiliyor. Örneğin pek çok markanın ürün skalasında siyaha yakın koyu tonlar bulunmuyor. Ancak bu markanın yanık döşemelikler ismini verdiği modeli koyu tonlar arayanlar için cazip bir seçenek olabilir.

Kahverenginin En Farklı Tonları Quick Step Parkeler Arasında

Evlerde ve ofislerde kahverengi tonlarında dizayn edilen parke modellerinin yaygın bir şekilde tercih edildiği biliniyor. Bu nedenle markanın ürün skalasında kahve tonlarına bir hayli ağırlık verilmiş durumda. Aklınıza gelebilecek her türlü tonu markanın ürün modellerinde kullandığını söyleyebiliriz. Dolayısıyla bu açıdan da zengin seçenek sunmayı başarıyor.

Homage meşe gri yağlı döşemelikler masif görünümü sunan ürün modelleri arasında yer alması ile ön plana çıkıyor. Olabildiğince natürel bir duruş isteyenler için harika bir seçenek olan beyaz dişbudak da sıklıkla ilgi gören modeller arasında yer alıyor. Özel kaplama sistemleri ile çizilmeye karı da dayanıklı olan bu ürünlerle farklı dekorasyon stillerini buluşturmak gayet kolay olabilir.

Bu arada 8 mm ve 9,5 mm kalınlığında parkeler üreten markanın işyerleri ve trafiğin yoğun olduğu alanlar için de uygun ürün seçenekleri yer alıyor. Bu ürünleri Kaan Parke olarak internet sitemizden de inceleme imkanını sunuyoruz. Markanın tüm renk ve desen seçeneklerini sitemizde bulabilirsiniz.