FloorpanLogo

Smartclick Parke

Smartclick Parke
Smartclick Parke

Laminat parke çeşitleri ile muhteşem bir zemin kaplama çalışmasının yapılması mümkün olabiliyor. Son derece şık bir görünüm sunması Smartclick parke gibi markaların desen seçenekleri sayesinde gayet kolay oluyor. Aynı zamanda parkelerin kullanım bakımından da büyük kolaylık sunduğunu unutmamak lazım. Kolay bir şekilde temizlenmesinin yanı sıra leke tutmayan özel kaplamalara sahip olan parkeler de seçenekler arasında mevcut.

Artık özel kilit sistemleri ile üretilen parkelerin döşenmesi de hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Siz de tercihinizi Smartclick parke modellerinden yana yapabilirsiniz. Çünkü pek çok marka gibi bu markanın da gayet kaliteli ürünler hazırladığını belirtelim. Kaliteli malzemeler ile hazırlanan ürünler arasında 6 mm kalınlığında olan ve özellikle trafiğin yoğun olmadığı alanlarda ve evlerde kullanıma uygun olanlar da mevcut.

Smartclick Parke Desenlerine Göz Atın!

Dikkat çeken desenler de dizayn eden ve bu yönüyle pek çok mekanda tercih edilebilen bu markanın ürünleri arasında Milas modeli de yer alıyor. Açık tonlarda olan Milas modeli evlerin hemen her odasında kullanıma uygun olmasıyla da dikkat çekiyor. Özellikle küçük evlerde yaşayanlar mekanın daha ferah bir görünüm alması için tercihini bu modelden yana kullanabilir.

Sade bir desene sahip olması ile ön plana çıkan Pamukkale modeli de tercih edilebilir. Bir araya geldiğinde bütünlükte oluşturduğu desen ile de beğeni alan bu model sayesinde sadelikten doğan şıklığı mekana kazandırmak da mümkün olabiliyor. Biraz daha koyu bir ton isteyenler ise seçimini markanın İsveç çamı isimli parke modelinden yana kullanabilir.

Aspendos yine dikkat çeken bir renk ve desen seçeneği sunan modeller arasında yer alıyor. Aslında markanın ürün modellerini internetten de inceleyebilirsiniz. Hatta online olarak beğenilen herhangi bir model için sipariş de verilebilir.