FloorpanLogo

Sunfloor Parke

Sunfloor Parke
Sunfloor Parke

Evinizin ya da işyerinizin zemin kaplamasında tercihinizi laminat parke modellerinden yana kullanmak isterseniz öncelikle markaların desenlerine göz atmalısınız. Çünkü artık aklınızdaki renk ve desenleri alternatifleri ile birlikte bulmanız mümkün olabiliyor. Bu nedenle seçim yapmadan önce mutlaka farklı markaların ürün modellerine göz atmalısınız. Bu arada dilerseniz Sunfloor parke modelleri de zengin bir seçenek yelpazesi sunuyor.

Uzun yıllardır kaliteli üretimleri ile sektörde bilinen Sunfloor parke modelleri arasında krem ve kahverengi ağırlıklı olan çok dayıda farklı desen mevcut. Özellikle ahşap görünümü ile ön plana çıkan bu modellerin doğal ahşap görünümü isteyenler için harika bir seçenek olduğundan söz etmek lazım. Markanın ürün koleksiyonu içerisinde masif parke görünümünü andıran modeller de yer alıyor.

Zarif Parke Desenleri Daha Çok Talep Görüyor!

Her zevke hitap edebilen pek çok farklı modelin yer aldığı parke çeşitleri arasında zarif bir görünüm sunan modellerin daha fazla ilgi gördüğünü söyleyebiliriz. Döşendiğinde bir bütün olarak da son derece zarif bir duruş sergileyen bu modeller hem geniş hem de dar alanlarda kullanıma uygun olması ile de beğeni alıyor.

Ayrıca bu desenlerin her türlü dekorasyon stiline daha fazla uyum sağladığı da biliniyor. Desenlerin belirgin bir şekilde ön plana çıkarıldığı modeller özellikle vurucu dekorasyon stilleri ile uyum yakalamakta zorlanabilir. Ancak klasik bir ev dekorasyonu isteyenler parke desenlerini incelerken çok daha özgür bir şekilde seçim yapabilir.

Bu markanın ürün modelleri arasında gold çam ve erciyes modelleri desenlerin daha fazla belirgin olduğu çeşitlerdir. Beyaz kayın ve nova beyaz modellerinin ise daha zarif ve çok daha sade bir görünüm sergilediğini belirtelim. İnternet üzerinden bu markanın tüm renk ve desen seçeneklerini inceleyebilirsiniz.