FloorpanLogo

Sunfloor Parke Çamlıca

Sunfloor Parke Çamlıca
Sunfloor Parke Çamlıca

Ev ve iş yerlerinde ortamda daha sıcak etkinin kazanılmasına destek olan zemin kaplama çeşidi parkeler aynı zamanda hoş ağaç desenlerine de sahiptirler. Son derece şık ve oldukça hijyenik bir alanın yaratılmasını sağlayan parke model seçenekleri ilk çıktığı tarihten bu yana değişiklikte gösterdi. Özellikle dayanıklılık açısından gelişim kaydeden parkeler aynı zamanda renk ve ton skalasında da geniş çeşitliğe sahip oldu.

Son derece zarif oldukça doğal olan desen seçimlerine sahip olan sunfloor parke her zevke hitap eden farklı seçimleri de koleksiyonu içinde beğeninize sunuyor. Krem ve kahverenginin büyüsü ile hazırlanmakta olan parke desenleri ile özellikle dikkat çeken sunfloor parke farklı çeşitlere sahip olan ürün incelikleri ve kalitesi ile de beğeni topluyor. Sunfoor parke Çamlıca ve daha birçok farklı il ve ilçede tercih edilmesine karşın açık kahve renk seçimine sahip olan Çamlıca serisi de oldukça ilgi görüyor.

Sunfloor Parke Modelleri

Markanın sahip olduğu ürünleri dar mekanların daha geniş görünmesine de destek olan desen seçimine sahip olası ile de biliniyor. Dar olan mekân seçimlerinde ideal sonuçların elde edilmesinde destek olan ürünler içinden seçim yaparak ev ya da iş yerinize uygulayabilirsiniz.

Sunfloor parke Çamlıca serisini hem iş yeri hem de ev için kullanabilirsiniz. Toz ve kiri belli etmeyen yapısının yanı sıra daha aydınlık bir alanın yaratılması içinde bu serinin ürününü tercih edebilirsiniz. Krem renginin de birçok farklı tonunu sunan marka aynı zamanda kahverengine sahip olan ürün çeşitlerinde de uzun soluklu bir listeyi beğeninize sunuyor.

Evinizin ya da iş yerinizin metre karesine uygun olan ölçüde parke alımını yaparak kolay montaj özelliğine sahip olan bu ürüne sahip olabilirsiniz.