FloorpanLogo

Sunfloor Parke Renkleri

Sunfloor Parke Renkleri
Sunfloor Parke Renkleri

Parke satın almak istediğinizde size sadece birkaç farklı renk seçeneğinin sunulmasını istemezsiniz. Elbette çok daha fazla sayıda renk seçeneği arasından tercih yapmak isteyeceksiniz. İşte bu nedenle önerimiz rotanızı Sunfloor markasına çevirmeniz olacak. Çünkü Sunfloor parke renkleri beklentileri karşılayabilecek bir çeşitlilik sunabiliyor. Dolayısıyla herkes hayal ettiği renklerde dizayn edilen parke çeşitlerine yönelebiliyor.

Bu arada Sunfloor parke renkleri hem koyu hem de açık renk tonlarını içeriyor. Bununla birlikte kahverengi tonlarında olan tasarımların da seçenekleriniz arasında bulunduğunu aktaralım. Hızlı ve kolay bir şekilde inceleyebileceğiniz model seçenekleri arasında gri tonlarında hazırlanan parkeleri de görebilirsiniz. Son dönemin trend tonu olan gri renkte parkeler ile gayet şık bir ortam oluşturabilirsiniz.

Açık Renkler Mekanı Daha Ferah Gösterir

Eğer renk seçiminde zorlanırsanız, mevcut olan mobilyalarınızın rengini göz önünde bulundurun. Ancak açık renk tonlarının her daim mekanı çok daha ferah gösterdiğini de sizlere aktarmalıyız. Bu nedenle küçük evlerde yaşayanlar rahatlıkla tercihini açık tonlardan yana yapabilir. Ahşap deseninin net bir şekilde yansıtıldığı parke çeşitleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor.

Bu arada kahve tonlarının da mekanda daha huzurlu bir atmosfer yarattığını belirtmek lazım. Bu nedenle genellikle yatak odası ya da salon gibi alanlarda kahve tonları da tercih ediliyor. Bu arada söz ettiğimiz tonların tümünü bu markanın ürün gamı içerisinde bulabilirsiniz. Peki, renk tonlarına keyifle hemen şimdi göz atmak ister misiniz?

O halde hemen sitemize tıklayın. Üst menüden marka seçimi yapın ve bu markanın parke çeşitlerinde sunduğu renk seçeneklerini hemen gözden geçirin. Bu arada başka markaların parke renklerine de göz atabilir ve bir kıyaslama da yapabilirsiniz. Hayal ettiğiniz rengi bulmanız asla uzun sürmeyecek.