FloorpanLogo

Terraclick Parke

Terraclick Parke
Terraclick Parke

Zeminde laminat parke kullanımı her geçen gün daha da yaygınlaşıyor. Bu tasarımların dikkat çeken bir görünüm sunduğunu belirtebiliriz. Özellikle Terraclick parke modelleri büyük ilgi gören laminat parke çeşitleri arasında yer alıyor. Kaliteli malzemeler kullandığı için üretimlerinde garanti de sunabilen bu markanın ürün koleksiyonu içerisinde 8 mm ve 9 mm kalınlık seçenekleri de mevcut.

Pratik bir kilit sistemi kullanılarak üretilen parkelerin gayet hızlı ve kolay bir şekilde montajının yapıldığını da söyleyebiliriz. Bu açıdan Terraclick parke pratik ürünler sunan markalar arasında yer alıyor. Farklı kahverengi tonlarını isteyenler beyaz meşe ve meşe isimli desenlere yönelebilir. Bu iki desen seçeneğinin mekanda sıcak bir atmosfer oluşturduğunu da belirtmek lazım.

En Çok Beğenilen Terraclick Parke Desenleri

Olimpos ile çam modelleri ise kahve tonları ile bej renginin birleşiminden oluşan ve hoş bir renk tonu sunan desenler oluyor. İnce desenleri ile dikkat çeken bu modellerin özellikle dar alanlarda kullanım için gayet ideal olduğunu söyleyebiliriz. Terme ve Truva modelleri en küçük alanları dahi olduğundan daha büyük ve daha ferah gösterme özelliğine sahip olan parkeler arasında yer alıyor.

Aynı zamanda markanın farklı bir desen seçeneğini tercih etmek isteyenler ise Kartepe modeline yönelebilir. Aslında desenlerin bir arada kullanıldığında ortaya çıkardığı bütünlük, tek başına sergiledikleri görünümden çok daha farklıdır. Çünkü bazı desenler bir araya geldiğinde ortaya daha farklı bir desen görünümü de çıkarabilir.

Bu markanın ürün modellerini inceleyerek kendi yaşam alanlarınız için hangilerinin daha ideal olduğunu kolaylıkla belirleyebilirsiniz. Ayrıca desen ve renk seçeneklerini görmek için web sitemize de tıklayabilirsiniz. Kaan Parke olarak sizlere çok sayıda farklı markanın en yeni parke modellerini sunuyoruz.