FloorpanLogo

Terraclick Parke Modelleri

Terraclick Parke Modelleri
Terraclick Parke Modelleri

Zeminde mevcut olan renk ve desenler aslında mekanın genel atmosferinde belirleyici olabiliyor. Hatta hiç eşya olmayan boş bir odada hangi renk ve hangi desende bir zemin olduğu, nasıl bir hava yansıttığını dahi belirleyebiliyor. Yaşam alanlarında ferah ve iç açıcı bir görünüm isteyenlerin favorisi ise terraclick parke modelleri oluyor.

Markanın ürün koleksiyonu beğeniye sunulduğundan bu yana ilgi görmeye devam ediyor. Ülkemizde de çok ciddi bir popülerlik kazandığını söyleyebiliriz. Kısa zamanda çok sayıda sipariş alan bu markanın ürünlerinde genellikle açık renkler hakim! Son birkaç yıl içerisinde açık renkli olan parkelerin daha fazla ilgi görmesi ile birlikte rotasını terraclick parke modellerine çevirenlerin sayısında da bir artış yaşandı!

En Çok Beğenilen Terraclick Parke Modelleri Hangileri?

Tüm bu modeller arasında birkaç tasarımın diğerlerinden daha fazla popülerlik kazandığını da belirtmek lazım. Örneğin yeni koleksiyonda yer alan Kartepe modeli beyaza yakın açık bir renk tonuna sahip. Sadece rengiyle değil eskitilmiş zemin kaplama görünümüyle de büyük bir beğeni toplamaya devam ediyor.

Aynı zamanda Lara ve Truva gibi model seçeneklerinin de yine benzer bir popülerliğe mazhar olduğunu belirtmek gerekir. Bu tasarımlar da sade ancak sadelikten doğan bir şıklık yansıtıyor. Duruşu ile son derece etkileyici olan modeller mekana inanılmaz bir atmosfer kazandırıyor. Bu arada markanın gayet kaliteli üretimler yaptığından da söz etmek gerekir. Tasarımları çok uzun yıllar sorunsuz bir kullanım şansı tanıyor.

Kahverenginin hemen her tonunu bu markanın ürün koleksiyonunda bulmak mümkün! Bu arada zengin model seçeneklerinin tümünü bir arada incelemek isteyenler Kaan Parke web adresine tıklıyor. Siz de biraz daha detaylı bir şekilde koleksiyonu incelemek isterseniz sizi de sitemize bekliyoruz.