FloorpanLogo

Vario Parke Renk Kartelası

Vario Parke Renk Kartelası
Vario Parke Renk Kartelası

Vario parkeler, en fazla tercih edilen parkeler arasında yer alıyor. Ev ve işyerleri için özel olarak tasarlanan bu parkeler aynı zamanda ısı ve ses yalıtımı sağlamasıyla da dikkat çekiyor. Vario parke renk kartelası ise son derece geniş bir yelpazeye sahiptir. Vario parke renkleri arasında meşe, sedef meşe, karaağaç, selvi, gümüş meşe ve truva gibi pek çok farklı renk seçeneği bulunmaktadır.

Bu renkler arasından seçim yapacağınız zaman bazı detaylara da dikkat etmelisiniz. İlk olarak dekorasyon stilinizde yer alan renklere ve mobilyalara uygun olabilecek renkler seçmelisiniz. Dekorasyon stilinizi baştan aşağıya etkileyebilecek etkiye sahip olan parkelerin renkleriyle duvar renginiz ve mobilyalarınız arasında eşsiz bir uyum yakalayabilmek için zıt renklerin uyumundan da yararlanabilirsiniz.

Renk uyumluluğunu daha iyi bir şekilde elde edebilmek için dilerseniz aksesuar kullanımına da ağırlık verebilirsiniz. Böylelikle mekanınızda birbiriyle uyum içerisinde olan renkler elde etmiş olursunuz. Parke seçiminizi yaparken mekan ölçülerinize uyumlu hareket etmeniz de tavsiye edilmektedir. Ölçülerinize uyumlu olmayan parkeler seçtiğiniz zaman kısa süre içerisinde parkelerin yıpranmasına sebep olabilir ve aynı zamanda kötü bir görüntünün oluşmasına da sebep olabilirsiniz.

Ev ve işyerlerinde uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz Vario parkeler sayesinde mekanlarınıza farklı bir hava katabilir ve uzun vadeli olarak ekonomik açıdan da avantajlı duruma geçebilirsiniz.