FloorpanLogo

Varioclic Parke

Varioclic Parke
Varioclic Parke

Laminat parke modellerinde markaların rekabeti tüm hızıyla sürüyor. Kullanıma sunulan her yeni koleksiyon ile ön plana çıkan markaların değiştiğini ve rekabette dengelerin de bu değişimden nasibini aldığını belirtebiliriz. Son dönemde dikkat çeken markalardan biri de Varioclic parke oluyor. Yeni dizayn ettiği desenler ile dikkat çekmeyi başaran markanın ürünleri kalitesi ile de beklentileri karşılayabiliyor.

Son derece şık bir duruş sergileyen Varioclic parke modelleri ünlü semtlerin adını taşıyor olmasıyla da tanınıyor. Döşendiğinde muntazam bir duruş almasını ve parke hatlarının belirgin olmasını isteyenler tercihini Beykoz ve Beyoğlu modellerinden yana kullanabilir. Aynı zamanda Kadıköy ve Marmaris modelleri de dikkat çeken bir duruş sergiliyor olması ile beğeni kazanıyor.

Varioclic Parke Modelleri Yenilendi!

Açık kahve tonları ile mekanda huzurlu bir atmosfer yaratan modeller de yine ilgi gören tasarımlar arasında yer alıyor. İnebolu ve Cebeci modellerini bu noktada örnek olarak gösterebiliriz. En çok dikkat çeken desenler ise Göztepe ve Karşıyaka adını taşıyor. İddialı desenlerin yer aldığı bu modeller renkli bir kullanım ve hareketli bir ortam isteyenler için harika bir seçenek olabiliyor.

Sade bir görünüm isteyenler için markanın en uygun desen modelleri Meşe ve Manyas adını taşıyor. Aslında klasik desenlere markanın ürün koleksiyonlarında çok fazla yer vermediğini belirtmekte fayda var. Örneğin Ağva ve Ünye modelleri her ne kadar pek çok markanın kullandığı desenler gibi görünse de aslında küçük detayları ile fark yaratmayı başarıyor.

Bu tasarımların büyük bölümü 9 mm kalınlığa sahip. Laminat parkelerde standart 8 mm kalınlığıdır. Dolayısıyla standardın üzerinde bir kalınlık sunması nedeniyle de tercih edilebiliyor. Fiyatların da bir hayli makul düzeyde olduğunu belirtmekte fayda var.