FloorpanLogo

Varioclic Parke Fiyatları

Varioclic Parke Fiyatları
Varioclic Parke Fiyatları

Zemin döşemelerinde artık istenen her türlü modeli bulmak kolay! Asil duruşu ve kalitesi ile dikkat çeken varioclic parke fiyatları bakımından da yüz güldürüyor. Bu özel tasarımlar sadece evlerde değil işyerlerinde de tercih ediliyor. Markanın ürünleri 9 mm olduğundan trafiğin yoğun olduğu geniş alanlar için de döşemeliğe uygun bir form sunuyor.

Bu markanın oldukça zengin bir model seçeneği olduğunu belirtmekte fayda var. Hem açık tonlar hem de koyu renkleri bu koleksiyon içerisinde bulmak mümkün. Aynı zamanda desen bakımından da beklentileri fazlasıyla karşılayabilecek seçenekler sunuluyor. Çizgi şeklinde bir renk geçişi sunan modeller asil ve bir o kadar da etkileyici bir görünüm sunmasıyla özellikle işyerlerinde sıklıkla tercih ediliyor.

Varioclic Parke Fiyatları Nedir?

Bu markanın ürün modellerinin özellikle fiyatları bakımından net bir rakam belirtemiyoruz. Hangi adresten sipariş verildiğine bağlı olarak ürün fiyatları değişebilir. Ancak desen bakımından özgün tasarımlar da sunduğu için ödenecek ücretin karşılığını kalitesiyle de veren bir tasarım olduğundan da söz etmek lazım.

Özel bir cila tekniği ile hazırlanan parkeler çizilmeye karşı yüksek mukavemet özelliği sergiliyor. Aynı zamanda sadece nemli bezle silinmesi bu ürünlerin anında temizlenmesini sağlıyor. Özel bir bakım gerektirmiyor. Suya karşı tüm parkeler gibi bu ürünler de dayanıksız. Su döküldüğünde bağlantı yerlerinden kabarma yapmaması için hemen silinmesi gerekiyor.

Bunun dışında dikkat edilmesi gereken ya da belirli periyotlarla yapılması gereken bir bakım yok. Kullanım açısından yüz güldüren bir markanın ürünleri olduğunu belirtebiliriz. Klasik laminat parke kilit sistemi bu ürünlerde de kullanılıyor. Bu açıdan da montajı kısa sürede tamamlanıyor ve derhal kullanıma uygun bir form alıyor. Markanın ürün koleksiyonuna daha yakından göz atmak için online sipariş sitemizi ziyaret edebilirsiniz.